KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 3423142
nr 342 3142
Gravyrer
2 st, med förgylld ram
Utrop:
300 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 10 januari 2005
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
700 kr
6
950 kr
900 kr
7
950 kr
ledande budet*